Intuicyjna i przydatna aplikacja

Airly – monitoruj jakość powietrza i poziom zanieczyszczeń

Airly

Dzisiejszy świat przesiąknięty jest technologią – niemal każdy z nas ma przy sobie chociażby smartfona z dostępem do internetu. Każdy korzysta też z dziesiątek aplikacji, które zapewniają rozrywkę, muzykę, informacje czy możliwość utrzymywania kontaktu ze znajomymi. Niektóre z nich mogą także pomóc nam w funkcjonowaniu we współczesnych realiach i radzeniu sobie z zagrożeniami świata. Jednym z największych jest zanieczyszczenie środowiska, z którym wiąże się chociażby zjawisko smogu czy fatalna jakość powietrza – zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich. Nic więc dziwnego, że powstają aplikacje, które pozwalają na monitorowanie stanu wdychanego przez nas powietrza – jedną z najpopularniejszych jest Airly.

Mobilna aplikacja Airly dostępna jest w sklepach Google Play, App Store i AppGallery. Na stronie firmy znajdziemy też więcej szczegółów oraz możliwość skontaktowania się z producentami aplikacji.

Airly – funkcje i możliwości

Aplikacja Airly świetnie sprawdzi się chociażby przy monitorowaniu pomiarów jakości powietrza w czasie rzeczywistym – program sam wyszuka sensory w okolicy i zinterpretuje ich pomiary. Aplikacja zapamięta także wskazane lokalizacje, które wskażemy jako najważniejsze (warto wybrać miejsca, w których często przebywamy – praca, dom, działka). Airly powiadomi nas także o zmieniających się poziomach zanieczyszczenia powietrza w naszej lokalizacji – użytkownicy mają też możliwość skorzystania z widgetu, który pokaże najnowsze dane bezpośrednio na ekranie głównym naszego telefonu. Korzystaliście już z tej aplikacji? A może dopiero zamierzacie jej używać? Czekamy na wasze spostrzeżenia i opinie. 

Jakie jeszcze aplikacje warto zainstalować na naszym telefonie? Miłośników muzyki powinien zainteresować Spotify - poruszających się po mieście zaciekawi natomiast Jakdojade

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO