Pełna kontrola nad kredytami

Mój BIK – nowa aplikacja Biura Informacji Kredytowej

Fotografia poglądowa

Smartfony dają nam dziś ogromne możliwości – zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają między innymi na swobodne serfowanie po sieci, korzystanie z portali społecznościowych czy kontrolę swoich finansów za pośrednictwem mobilnych aplikacji naszych banków. Od niedawna użytkownicy telefonów mogą także skorzystać z aplikacji Mój BIK, która pozwala w prosty sposób uzyskać dostęp do naszej historii kredytowej i obecnie spłacanych pożyczek. Jak działa program? Jakie jeszcze funkcje oferuje swoim użytkownikom? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie poniżej.

Na samym początku warto zaznaczyć, że aplikacja Mój BIK funkcjonuje zarówno w wersji bezpłatnej, jak i w ramach płatnej subskrypcji – jej cena wynosi 9,99 zł/miesiąc. 

Mój BIK – funkcje i możliwościach

W ramach bezpłatnego wykorzystania aplikacji użytkownicy mają możliwość uzyskania podstawowych informacji o zmianach danych w Biurze Informacji Kredytowej. Możliwe jest także sprawdzenie ustawień telefonu pod kątem bezpieczeństwa (BIK Protect) – za darmo możemy także zastrzec nasz dowód osobisty. Nieco więcej opcji niesie za sobą płatna wersja programu. W jej ramach użytkownik zyskuje szybki dostęp do oceny punktowej BIK i stan swoich aktualnych zobowiązań. Do jego wglądu oddany został także raport z pełną historią kredytową. Użytkownik aplikacji może też sprawdzić swoje szanse na uzyskanie kredytu i porady, jak je zwiększyć. Powiadomiony zostanie on także o opóźnieniach w spłacie należności i próbach wyłudzenia z użyciem jego danych osobowych. Z podobnych rozwiązań można także skorzystać za pośrednictwem komputera na stronie internetowej BIK. 

Sprawdź również - Prawo jazdy w telefonie – nie musisz już mieć dokumentu ze sobą.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO