Niezbędnik YouTubera?

Bandicam – program do nagrywania ekranu, gier i obrazu z kamery

Bandicam

Dziś twórcą internetowym może zostać tak naprawdę każdy – nagrane przez nas treści możemy umieścić chociażby na YouTubie, Instagramie czy Facebooku. Najpopularniejsi i najchętniej oglądani internetowi twórcy mogą liczyć na niemałe pieniądze i możliwość pracy na własnych warunkach. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się programy, które umożliwiają streamowanie gier lub nagrywanie obrazu podczas korzystania z komputera czy konsoli. Jednym z najpopularniejszych jest Bandicam. Jakie funkcje i opcje gwarantuje swoim użytkownikom? Ile kosztuje licencja na jego użytkowanie? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Bandicam nie jest programem darmowym – bezpłatna jest jedynie wersja testowa programu. Za dożywotnią licencję zapłacić trzeba odpowiednio 39.95$ (1 PC) i $79.90 (2 PC). 

Bandicam – możliwości i funkcje

Bandicam pozwala przede wszystkim na nagrywanie ekranu komputera i zapisywania nagrań w formie plików wideo (AVI, MP4). Za pomocą programu nagramy też obraz z konsoli czy smratfona. Bandicam ma także szereg opcji, które przydatne mogą okazać się zwłaszcza w przypadku twórców internetowych – są nimi między innymi: możliwość rysowania w czasie rzeczywistym, nakładka kamerki, funkcja planowania startu nagrywania, funkcja dodania własnego audio (np. głosu), animacja myszy czy tworzenie wideo z efektem Chroma Key.  Program zakupić można chociażby za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej, na której znaleźć możecie więcej szczegółów dotyczących jego działania. Mieliście już okazję z niego korzystać? Podzielcie się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami w komentarzach. 

Chcesz zacząć swoją przygodę z internetową twórczością? Jak założyć kanał na YouTube? Warto zainteresować się także darmowymi programami do montażu wideo

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO