Wygoda ale nie za darmo

Beeper – wszystkie komunikatory w jednym miejscu?

Beeper

Technologia dziś jest niemal wszechobecna i towarzyszy nam w prawie wszystkich aspektach naszego życia – od telefonów komórkowych po urządzenia monitorujące nasz sen i aktywność fizyczną. Nowoczesnymi urządzeniami posługują się dziś osoby w każdym wieku – komputery i telefony stały się podstawowymi narzędziami pracy, nauki, rozrywki i komunikacji z innymi użytkownikami sieci. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiło się sporo komunikatorów internetowych, wśród których laikowi bardzo łatwo się pogubić i zniechęcić. Niedawno powstało jednak rozwiązanie, które pozwala na wygodną synchronizację wielu komunikatorów w jednym miejscu – mowa o programie Beeper, który niedługo będzie prawdopodobnie dostępny dla wszystkich chętnych. 

W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że Beeper nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich – korzystać z niego mogą jedynie osoby, które otrzymały zaproszenie. W celu jego pozyskania należy wypełnić specjalny formularz na stronie producenta. Wiele wskazuje też na to, że nie usługa nie będzie darmowa – cena prawdopodobnie oscylować będzie w okolicy 10 dolarów miesięcznie.

Beeper – funkcje i możliwości

Czy warto płacić za aplikację Beeper? To prawdopodobnie zależy od tego, jak bardzo uciążliwe jest dla nas korzystanie z wielu komunikatorów jednocześnie – trzeba bowiem przyznać, że Beeper jest w stanie zsynchronizować naprawdę wiele aplikacji, do których zaliczyć możemy między innymi:

WhatsApp
Facebook Messenger
• iMessage
• SMS
Telegram
• Twitter
• Slack
• Hangouts|
• Instagram
Skype
Discord
Signal

Warto dodać, że nie jest to pełna i ostateczna lista komunikatorów, które obsługuje program. Czy program ma szansę stać się wiodącym multikomunikatorem? Prawdopodobnie przekonamy się o tym już wkrótce – ze względu na płatny charakter może być mu jednak niełatwo przekonać do siebie użytkowników. Zamierzacie dać mu szansę?

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO