Wymieniaj się plikami torrent

BitTorrent - darmowe program do pobierania plików

BitTorrent

Internet jest dziś naprawdę wszechobecny – niemal każdy z nas codziennie posługuje się urządzeniami, które łączą się z siecią. Nic więc dziwnego, że internet zrewolucjonizował chociażby rozrywkę, kontakty międzyludzkie czy system wymiany plików. Dziś skupimy się na tym ostatnim zagadnieniu, które z całą pewnością jest jedną z podstaw działania całej sieci. Jedną z najpopularniejszych form wymiany i dzielenia się plikami są pliki torrent, z których skorzystać możemy za pomocą specjalnego oprogramowania. Warto w tym celu zaopatrzyć się chociażby w program BitTorrent, który jest całkowicie darmowy. 

BitTorrent to darmowy program, który działa na licencji Freeware. Aplikacja jest jednym z najpopularniejszych programów do wymiany plików w sieci BitTorrent.

BitTorrent – funkcje i możliwości

Niewielki program doskonale sprawdza się w pobieraniu plików udostępnianych przez innych użytkowników. Sporą jego zaletą jest dzielenie pasma pomiędzy wiele osób, które w tym samym czasie pobierają plik – jednocześnie więc pobieramy i udostępniamy treści innym użytkownikom. Sama obsługa programu jest banalnie prosta i intuicyjna – sprzyja temu bardzo czytelny interfejs. Czy pobieranie plików jest legalne? Tak – pod warunkiem, że pobierane i udostępniane przez nas treści nie są objęte prawami autorskimi. Warto o tym pamiętać i nabywać programy, muzykę czy multimedia tylko legalnymi drogami. A wy korzystaliście już z programu BitTorrent? Czekamy w komentarzach na wasze opinie i spostrzeżenia. 

Sprawdź również programy uTorrent i Avast.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO