Dreszczyk strachu na wakacje - najlepsze książki na podróż

lubimyczytac.pl; empik.com

Rozpoczął się piękny czas w roku – wakacje. Zaraz wszyscy będą wybierali się na swoje wyjazdy wakacyjne albo dopiero brali urlopy. Działki, plaża, góry, jezioro, rejsy, wyjazdy zagraniczne. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz – warto zabrać ze sobą książkę i pokazać jej jakieś niesamowite zakątki. Z naszej strony polecamy ciekawe, dobre thrillery, z którymi z pewnością nie będziecie się nudzili. Wciągnijcie się w ten niesamowity świat i poznajcie wszystkie sekrety, jakie skrywają się w tych książkach.

1. Pacjentka – Alex Michaelides

Ceniona fotograf mody i malarka – Alicia Berenson ma życie, którego niejedna osoba mogła mu pozazdrościć. Pewnego dnia, kiedy jej mąż, Gabriel, wraca do domu, Alicia strzela mu w głowę. Pięć razy. I po prostu przestaje mówić. Ostatecznie zamknięta zostaje w szpitalu psychiatrycznym. Tylko ona jedna wie co się tam wydarzyło. Theo Faber rozpoczyna swoją pracę w ośrodku i jest zafascynowany postacią Alicii – za cel stawia sobie doprowadzenie jej do otworzenia się przed nim. W miarę, kiedy ze sobą obcują, zauważa, że ich losy są łudząco podobne. Psychoterapeuta za wszelką cenę chciał i chce rozwiązać zagadkę zabójstwa Gabriela. Ale co się stanie, kiedy Alicia zacznie mówić? Dokąd ich to zaprowadzi?
To książka od której nikt się nie oderwie. Był to jeden z thrillerów, na które wszyscy czekali w 2019 roku. Zdecydowanie warto ją zakupić!

2. Zjazd absolwentów – Guillaume Musso

Dziewczyna po prostu znika, pod osłoną nocy. A przyjaciele związani zostają ogromnym sekretem – nagle wracają do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. W 1992 roku, w Riwierze Francuskiej, mroźna noc. Burza śnieżna paraliżuje kampus, uniemożliwiając opuszczenie budynku. Vinca Rockwell przemyka się korytarzami z nauczycielem filozofii. Uciekają, pragnąć ukryć swój potajemny romans. Niestety, nikt już jej potem nie zobaczy.
2017 rok, ta sama szkoła, kilka momentów przed wyburzeniem. Thomas i Maxime – przyjaciele Vinki – spotykają się na zjeździe absolwentów. Niegdyś nierozłączni, od czasów liceum nawet się ze sobą nie kontaktowali. Wiedzą, że to, co się stanie odkryje wszystkie sekrety. Wiedzą o zwłokach. I wiedzą, że nie da się tego wszystkiego dłużej ukrywać…


3. Teraz zaśniesz - C.L. Taylor

Anna jest dręczona przez przeszłość – ma lęki i cierpi na bezsenność. Jak bumerang wracają do niej wspomnienia, a ona czuje się coraz bardziej winna. Aby trochę ulżyć w swoim cierpieniu przyjmuje posadę w hotelu na odległej wyspie Rum. Poznaje tam siedmioro gości. Z pozoru zupełnie normalni, niczym niezwiązani. Tak naprawdę każdy jest tu z innego powodu i skrywa swój mroczny sekret. Siedem ludzi, siedem sekretów i… jeden zabójca, który ma ich na oku. Jednej nocy kładziesz się do łóżka, a rankiem już nie wstajesz. To, co miało być ratunkiem przed światem – zmienia się w okropny koszmar.

Wszystkie te pozycje są warte przeczytania, więc wrzućcie je na swoją listę czytelniczą na wakacje! Na pewno nie pożałujecie.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO