Posłuchajcie!

Feel nagrał nową piosenkę z Gromee. O czym jest "Bezpieczny ląd"?

Feel był jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce – kiedy tylko pojawiły się hity „Jest już ciemno” i „Jak anioła głos” to wszyscy śpiewali je przy każdej możliwej okazji. Panowie koncertowali, w ich dorobku są cztery płyty z przebojami, a teraz zapowiadają nową piosenką kolejny swój krążek. Piosenka „Bezpieczny los” to praktycznie pewny kandydat do zajęcia jednego z pierwszych miejsc w notowaniach przebojów w rozgłośniach radiowych. Gwarantuje to nie tylko sam zespół Feel, ale również ich współpraca z jednym z najpopularniejszych polskich peoducentów muzycznych – Gromee’m.

AKPA

O czym jest nowy hit zespołu Feel? Na to pytanie odpowiedział Piotr Kupicha.

„Bezpieczny ląd” - Feel, Gromee

Hit ten napisali Feel, a do produkcji muzyki skorzystali z pomocy Gromeego. Oprócz tego przy piosence pomagali również Piotr Brzychcy (gitarzysta i lider zespołu Kruk), a także Katarzyna Jamroz (tekst). Za teledysk odpowiada z kolei WOW Pictures. W klipie gościnnie pojawił się Brzychcy, który od lat jest przyjacielem Kupichy.

O czym więc jest „Bezpieczny ląd”? Jak mówi sam Piotr Kupicha:

Bezpieczny ląd opowiada o naszych prawdziwych potrzebach bliskości drugiego człowieka. Dojrzałe opowiadanie ubrane w popową piosenkę okraszone brzmieniem Gromee’ego. Bezpieczny ląd to miejsce, o którym każdy marzy. Kiedy jesteś szczęśliwy? Wtedy, kiedy "wiesz na czym stoisz". Wszystko można kupić, ale bezpieczny ląd to miejsce, którego nie można kupić, ale tylko swoim postępowaniem wypracować.

Zobaczcie sami nowy kawałek Feel:

Już za rok, w 2021, Feel będzie obchodził swoje 15-lecie! Zdziwieni?


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO