Pomocny program

Google Keep – twórz notatki i listy

Google Keep

Technologia jest dziś wszechobecna i nic dziwnego, że od lat wykorzystujemy ją w celu ułatwiania sobie życia i codziennych obowiązków. Jeszcze bardziej widoczne jest to za pośrednictwem smartfonów, którymi posługują się dziś niemal wszyscy. Prawdziwą furorę robią aplikacje i programy, które pozwalają nam na wygodne przechowywanie informacji, zapisywanie danych czy tworzenie szybkich notatek. Najpopularniejszą z nich jest oczywiście Notatnik, który wbudowany jest w system operacyjny Windows. W sieci bez trudu jednak znaleźć można liczne programy, które proces tworzenia notatek czy list ułatwiają jeszcze bardziej – jedną z nich jest Google Keep.

Program Google Keep dostępny jest zarówno w wersji na przeglądarki, jak i przeznaczonej na telefony z systemem operacyjnym Android. 

Google Keep – funkcje i możliwości

Aplikacja pozwala przede wszystkim na szybkie tworzenie notatek i list (np. list zakupów). Opatrzyć możemy je nagraniami głosowymi lub zdjęciami. Notatki możemy dzielić i oznaczać za pomocą kolorowych etykiet. Warto dodać, że notatki synchronizują się automatycznie na wszystkich urządzeniach – zwiększa to jeszcze bardziej wygodę korzystania z aplikacji. Stworzonymi w ten sposób materiałami możemy podzielić się z innymi – program posiada bowiem funkcję udostępniania. Użytkownik ma także możliwość skorzystania z przypomnień i powiadomień – jest to więc świetna opcja dla zapominalskich. Korzystacie z tego rodzaju programów? Czekamy na wasze opinie i komentarze.

Sprawdź również inne przydatne aplikacjie - Line i KeepClean.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO