iPhone 11 - przecieki na temat najnowszego smartfona od Apple

  • 02 września 2019

Już 10 września o 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna konferencja Apple. To własnie wtedy po raz pierwszy zobaczymy najnowszy model iPhone. Już teraz otrzymujemy jednak strzępki infomracji na temat ceny oraz daty premiery. 


Jak najrazie najbardziej istotne plotki, które do nas docierają, mówią o trzech kamerach, które mają posiadać wszystkie trzy nowe modele, czyli iPhone 11 Pro, iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro Max. Dodatkowo w nowych modelach będziemy mieli możliwość ładowania zwrotnego oraz szybkiego ładowania przez USB-C. Podobno także wyświetlacz zostanie zmieniony i ulepszony. To wszystko za sprawą technologii ProMotion, która jest już wykorzystana w najnowszym iPadzie Pro. 

Sprawdź także: Multitasking - czy to w ogóle istnieje? 

iPhone 11 - data premiery i cena 

Według większość źródeł nowe modele smartfona od Apple, będą dostępne w opcji pre-order już trzy dni po konferencji, a więc 13 września. Do sklepów mają trafić już 20 września. Właśnie wtedy, możemy spodziewać się, legendarnych już kolejek w autoryzowanych seriwisach Apple. Ceny telefonów mają wachać się od 750 dolarów do 1100 dolarów. Nie powinny więc różnić się zbytnio od cen, które mają teraz iPhone XR, czy iPhone XS Max. 

Sprawdź także: Spotify muzyczny gigant 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO