Wyloguj się na stałe

Jak usunąć konto na Badoo?

W dobie internetu wiele osób szuka w sieci także drugiej połówki. Pomagają w tym różnego rodzaju serwisy społecznościowe czy aplikacje randkowe. Jedną z najpopularniejszych jest Badoo, które umożliwia znalezienie i polubienie profili osób ze wskazanej przez nas okolicy. Dzięki aplikacji mamy także możliwość prowadzenia konwersacji czy oglądania zdjęć naszych potencjalnych partnerów. Część zalogowanych osób bardzo szybko znajduje interesujące osoby lub rezygnuje z korzystania z aplikacji. W obu przypadkach warto pamiętać o usunięciu konta z serwisu. Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy prosty poradnik.

Fotografia poglądowa

Konto na Badoo można usunąć zarówno z poziomu naszej przeglądarki (po uprzednim zalogowaniu), jak i aplikacji mobilnej (zainstalowanej na naszym smartfonie).

Usuwanie konta na Badoo

W obu przypadkach musimy przejść do ustawień naszego konta. W tym celu należy kliknąć naszą nazwę użytkownika i odnaleźć ikonkę koła zębatego. Po kliknięciu w nią przeniesiemy się do działu ustawień, w którym na samym dole znajdziemy zaznaczoną na szaro opcję „Usuń konto”. Teraz musimy wybrać jedną z opcji – możemy między innymi usunąć nasze polubienia, wiadomości, wylogować się, ukryć konto lub usunąć je na stałe. Przed ostateczną operacją jesteśmy także proszeni o wskazanie przyczyn naszej rezygnacji. Teraz wystarczy podać hasło i zatwierdzić usunięcie konta. Nie trafi ono jednak do niebytu od razu – profil zostanie trwale usunięty dopiero po 30 dniach (chyba, że wcześniej zmienimy zdanie i zalogujemy się w aplikacji). Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO