Dopasuj je do siebie

Jak zmienić napisy na Netflixie?

Serwisy streamingowe są dziś bardzo poważnym konkurentem dla klasycznej telewizji i coraz więcej osób korzysta z ich bogatych bibliotek materiałów audiowizualnych. Ogromna większość produkcji na nich zawartych nie pochodzi z naszego kraju – dziś bariera językowa nie powinna jednak stanowić najmniejszego problemu. Większość z nich ma bowiem pełen polski dubbing lub napisy. To właśnie z tymi ostatnimi widzowie czasem mają problem – są za małe, zbyt nieczytelne lub zlewają się z obrazem prezentowanym na ekranie. Nic więc dziwnego, że Netflix wyszedł naprzeciw ich oczekiwaniom i pozwala na swobodną personalizację wyświetlanego tekstu.

Fotografia poglądowa

Jak zmienić domyślny wygląd napisów? Przede wszystkim zalogować się należy na nasze konto – teraz wystarczy kierować się kilkoma prostymi radami. Oto one.

Zmiana napisów na Netflixie

Napisy zmienić możemy w sekcji „Konto” - „Profile i kontrola rodzicielska”. To tam znajdziemy ustawienia napisów. Jeśli posiadamy kilka profili przypisanych do jednego konta należy rozwinąć ten, na którym chcemy zmienić wygląd wyświetlanego tekstu. Teraz wybrać wystarczy opcję „Zmień” w sekcji „Wygląd napisów”. Teraz ustawić możemy rodzaj czcionki, jej tło i wielkość. Po zapisaniu zmian napisy powinny wyświetlać się w wybranej przez nas formie na wszystkich urządzeniach, które podpięte są do naszego profilu. Miłego oglądania.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO