Skorzystacie?

Jakdojade z nową funkcją – aplikacja pokaże natężenie ruchu w komunikacji miejskiej

Rok 2020 nas nie rozpieszcza – groźna i uciążliwa jest szczególnie pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nasze normalne życie. Zmiana w naszym codziennym funkcjonowaniu jest widoczna zwłaszcza w miastach – to w nich ludzie mają największe problemy ze swobodnym przemieszczaniu się bez jednoczesnego kontaktu z innymi ludźmi. Poruszanie się w czasie epidemii ułatwi aplikacja Jakdojade, która niedawno wprowadziła zupełnie nową funkcję. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaplanować trasę w taki sposób, aby ograniczyć kontakt z postronnymi osobami do niezbędnego minimum.

Fotografia poglądowa

Aplikacja Jakdojade może pochwalić się milionami użytkowników w całym kraju (dostępna jest w ponad 40 miastach). Za jej pośrednictwem możemy sprawdzić trasę naszego przejazdu (w tym śledzić ruch autobusów i tramwajów na żywo) czy kupić bilet komunikacji miejskiej. Teraz wzbogaciła się ona o jeszcze jedną ważną funkcjonalność.

Śledź natężenie ruchu

Aplikacja od tej pory ma jeszcze w większym stopniu ułatwiać życie osobom, które poruszają się komunikacją miejską. Dzięki aplikacji możemy teraz zobaczyć chociażby natężenie ruchu na „naszym” przystanku. Aplikacja opiera się zarówno na aktualnych danych, jak i historycznych statystykach, które pokazują średnią z poprzednich dni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować trasę w optymalny sposób. Nowa opcja może okazać się szczególnie pomocna zwłaszcza w czasie epidemii – ograniczenie kontaktu z postronnymi osobami może bowiem przyczynić się do zachowania pełni naszego zdrowia. Pamiętajmy też o regularnym myciu rąk, dystansie społecznym i kierowaniem się wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO