Aplikacja dla mieszczuchów

Jakdojade.pl – rozkład jazdy, bilety i natężenie ruchu komunikacji miejskiej

Gdzie szybko sprawdzić aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej? To zależy dla jakiego miasta połączeń szukasz, odpowiedziałby każdy. Ale czy na pewno? Otóż istnieje możliwość sprawdzenia dokładnego rozkładu, wraz z lokalizacjami przystanków i trasami przejazdu, niezależnie od tego gdzie jesteś. Czy podróżujesz po Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy Białymstoku – Jakdojade.pl pomoże Ci odnaleźć najlepsze połączenie. 

Jakdojade stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Od pewnego czasu aplikacja pozwala chociażby na śledzenie natężenia ruchu w komunikacji miejskiej

 

 

jakdojade.pl

Jakdojade.pl - rozkłady autobusów i tramwajów online

Serwis ten skupia w sobie ogromne ilości danych z największych miast całej Polski. Za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Jakdojade dostępnej na iOS i Android OS znajdziesz zawsze najlepsze połączenia autobusami, tramwajami, pociągami podmiejskimi i niemal wszystkim co zwykłeś nazywać komunikacją miejską. Wystarczy wpisać adres miejsca, z którego połączenia szukasz i adres punktu docelowego. Nawet jeśli nie znasz konkretnego numeru budynku, czy nazwy przybytku, auto-wyszukiwanie w wielu przypadkach pomaga odnaleźć zaginione lokacje. Kiedy już znajdziesz się w środku transportu, możesz na bieżąco sprawdzić na jakim etapie trasy jesteś i kiedy i skąd masz ewentualną przesiadkę.

A może masz dość przemieszczania się komunikacją miejską? W takim razie wypróbuj aplikację Uber, która pozwoli Ci na zamówienie taksówki we wskazane miejsce. 

Jakdojade.pl - rozkład jazdy i biletomat w jednej aplikacji

 

Dodatkowym i ogromnym atutem Jakdojade.pl jest możliwość kupienia biletów online. Co prawda tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej, ale któż nosi ze sobą laptopa gdziekolwiek by się nie wybierał komunikacją. Żeby skorzystać z internetowego zakupu biletu, musimy albo podpiąć swoja kartę płatniczą, albo wprowadzić kod BLIK w płatności. W obu przypadkach jest to bardzo szybka i wygodna operacja, a pozwala zaoszczędzić czas na szukaniu biletomatu, lub kiosku. Jakdojade.pl pozbawione jest większych wad i ze szczerym sercem możemy je polecić każdemu kogo darmowy i aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej interesuje.


 


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO