Uniwersalna aplikacja

KeepClean – wydajność i bezpieczeństwo telefonu

Niemal każdy z nas używa dziś telefonu komórkowego – popularne smartfony są wszechobecne i dziś to one są najpopularniejszymi urządzeniami elektronicznymi. Godziny korzystania z urządzenia przekładają się jednak na liczne śmieci i obciążenie pamięci naszego telefonu. Samo serfowanie w sieci też może być niebezpieczne – wystarczy w tym miejscu wymienić chociażby adware czy wirusy. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się aplikacje dbające o wydajność i bezpieczeństwo naszego telefonu. Jedną z ciekawszych i bardziej uniwersalnych może okazać się program KeepClean, który pobrać możemy za pośrednictwem Google Play. 

KeepClean

Aplikacja KeepClean dostępna jest w wersji darmowej – z nieco okrojonymi możliwościami – i płatnej, Zakupów możemy dokonywać za pośrednictwem aplikacji. Co oferuje nam KeppClean?

KeepClean – funkcje i możliwości 

W darmowej wersji możemy skorzystać przede wszystkim z czyszczenia śmieci po uprzedniej analizie naszego urządzenia pod kątem zbędnych danych – wpływa to na przyspieszenie telefonu, oszczędzanie baterii i zwiększenie wydajności. Aplikacja dba także o bezpieczeństwo naszego Wi-Fi czy możliwość anonimowego przeglądania sieci. KeepClean zamyka także nieaktywne i nieużywane aplikacje w tle – dzięki temu ładowanie jest szybsze a gry działają płynniej. Wersja premium proponuje użytkownikom przede wszystkim wyłączenie reklam i wsparcie VIP w razie problemów. Aplikacja pozwala wówczas także na automatyczne czyszczenie czy możliwość odzyskania usuniętych materiałów. KeepClean w wersji premium to także wysokie standardy bezpieczeństwa – istnieje na przykład możliwość zrobienia zdjęcia osobie, która nieskutecznie próbuje odblokować nasz telefon czy tak zwany „sejf prywatności”, w którym możemy umieścić nasze zdjęcia, filmy czy inne materiały. Korzystaliście już z podobnych aplikacji do czyszczenia lub antywirusów? Podzielcie się z innymi swoją opinią. 

Sprawdź również aplikacje RunKeeper i PetgramKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO