Najlepsze zabawki dla dzieci na wakacje - Little Tikes

krasnal.sklep.pl

Czas wakacji to i dla dzieci moment na odpoczynek i bezkarną zabawę. Kiedy pogoda jest ładna – dzieci nie chcą siedzieć w domu. Przedstawiamy więc sposoby, jak można je zająć świetnymi zabawkami. Postanowiliśmy skupić się na jednej marce – Little Tikes, która opanowała do perfekcji tworzenie zabawek, którymi dzieci chętnie się bawią. Co wybrać z ich szerokiej oferty? Co sprawdzi się dla dzieci mniejszych, a co dla tych, które są już nieco większe?

Little Tikes – co warto o nich wiedzieć?

Little Tikes to firma, która założona została w 1970 roku. Od 2006 roku jest częścią MGA Entertainment. Jej siedziba znajduje się w mieście Hudson, w stanie Ohio. Drugi co do wielkości zakład znajduje się na północy Polski, w Słupsku. Little Tikes oferuje swoje zabawki nie tylko w USA, ale również w Azji i Europie, dzięki czemu jeszcze więcej dzieci może cieszyć się pięknymi zabawkami! Ich najpopularniejszymi produktami są m.in. samochodziki Cozy, które spotkać można niemalże wszędzie np. w marketach, gdzie rodzice wożą swoje dzieci podczas zakupów. Ich zabawki wykonywane są techniką „rotomolding”, dzięki czemu cieszą się niesamowitą trwałością i nie jest im straszne działanie czynników zewnętrznych. Posiadają wszelkie atesty, dzięki czemu nadają się także do przedszkoli i żłobków.

wszystkie zabawki

1. Niesamowita zabawa w stylu 50/50

Dzieci uwielbiają dwa rodzaje zabawy – jest to zabawa w piaskownicy, w której mogą stawiać babki i przesypywać piasek z jednego wiaderka do drugiego i narobić pełno dołków i dołeczków, pobawić się foremkami i tak dalej. A drugi rodzaj zabawy to ta w wodzie – kiedy można chlapać i chlapać. I takim produktem jest 2w1 – w jednej połowie piasek, a w drugiej woda. Ale dodatkowo – jeśli tylko rodzic zdecyduje się zamknąć pokrywę, dziecko będzie miało stolik na swoje przybory plastyczne. Stół wodny to jedna z lepszych rzeczy, które możesz zaoferować swojemu maluchowi!

2. Przeciąganie liny z bonusem

Przeciąganie liny to świetna okazja żeby pokazać kto jest silniejszy! A jeśli powiem, że woda pryska na tego, kto tej siły ma mniej? Na upalne dni taki sposób zabawy w przeciąganie liny to świetny sposób, żeby się ochłodzić. W dodatku może bawić się jednocześnie kilkoro dzieci, dzięki czemu rodzice mogą sobie odpocząć na krzesełku w cieniu. Warto zainwestować w tę zabawkę do LT.

3. Cozy

Popularne, uśmiechnięte jeździki dla dziecka, które zajmą je na długie godziny. Dziecko może zarówno przemieszczać się nim samo, ale także rodzic może wozić swojego malucha (można wyjąć i włożyć podłogę). Jeździki dostępne są w kilku wzorach – zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopaków. Jeśli ktoś chce biedronkę, a inny mały ktoś dinozaura – proszę bardzo. Można również kupić wróżkę, taxi, straż pożarną i powiększoną wersję popularnych jeździków Cozy, w których dzieci chętnie bawią się w marketach.

cozy - warianty


4. Piaskownica

Piaskownica, to tak jak już pisaliśmy, świetna zabawa. A czy może być coś praktyczniejszego niż piaskownica, którą po pierwsze – można przestawiać. A po drugie – można zamknąć, żeby nie pobrudził się albo nie namókł piasek. Można również wypełnić ją wodą, tworząc mini basenik dla swojego dziecka. Ta wersja jest dostępna zarówno jako uśmiechnięty żółwik, ale także w wersji „pieniek”. Wybierz co bardziej spodoba się maluchowi.

piaskownice Little Tikes

5. Domek do zabawy

W ofercie Little Tikes domków jest dużo. Dla mniejszych i większych dzieci. Ale to nie jest domek, do którego po prostu można wejść i tam się bawić. To często domki, które mają dodatkowe cechy – ściany, pokryte najróżniejszymi zabawkami, mają kosze przy których można grać w piłkę. I wiele innych walorów. Domków jest naprawdę dużo, więc ciężko zaproponować wszystkie, albo tylko jeden. Na zdjęciu znajduje się akurat Domek Miejski 444D, który posiada koszykówkę i bramkę, a także mnóstwo innych elementów, które wzbogacają zabawę.

Widzicie? Możecie w końcu na dobre zająć swoje maluchy podczas wakacji!Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO