Skorzystacie z nowości?

Netflix uruchamia kartę „Krótkie i zabawne” – fani TikToka będą zachwyceni

Fotografia poglądowa

Netflix to w ostatnich latach jedna z najpopularniejszych platform streamingowych w naszym kraju, która dziś jest już realną alternatywą dla klasycznej telewizji. Platforma nieustannie się rozwija i oferuje swoim użytkownikom chociażby coraz szerszą bibliotekę dostępnych materiałów w postaci filmów i seriali. Innowacyjność portalu nie kończy się jednak tylko na nowych treściach – już teraz użytkownicy mogą skorzystać chociażby z spersonalizowania napisów czy kontrolowania szybkości odtwarzanego wideo. Ostatnio amerykański gigant ogłosił pojawienie się nowej karty, którą będzie można uruchomić z poziomu mobilnej aplikacji. Mowa tu o zakładce „Krótkie i zabawne”, która przypomina uwielbianego przez miliony TikToka

Nowa funkcja ma służyć rozbawieniu użytkowników i zaprezentować im najśmieszniejsze fragmenty z wybranych przez platformę filmów, seriali czy stand-upów. 

„Krótkie i zabawne” – jak działa nowa funkcja?

Nowa karta sprawi, że jak u siebie poczują się miłośnicy TikToka. Mobilna aplikacja proponuje bowiem krótkie i zabawne klipy w orientacji wertykalnej. Użytkownik ma możliwość zareagowania, podania ich dalej przez udostępnienie lub dodania do swojej listy. Tego rodzaju funkcja może być ciekawym rozwiązaniem i na pewno rozbawi niejednego użytkownika. Póki co dostępna ma być ona jedynie dla posiadaczy iPhone’ów – na swoją kolej z pewnością jednak doczekają się także użytkownicy telefonów z Androidem. Zamierzacie korzystać z nowej funkcji? A może uważacie ją za niepotrzebną i zbędną? Czekamy na wasze opinie w komentarzach. 

Krótkie i zabawne - zwiastun

Ostatnio informowaliśmy także, że TikTok będzie miał nowego konkurenta w postaci YouTube Shorts.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO