Biegaj i mierz postępy

RunKeeper – aplikacja dla aktywnych

RunKeeper

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna i coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę. Zdają się to także dostrzegać producenci elektroniki, smartfonów czy aplikacji mobilnych. To właśnie te ostatnie pozwalają nam na monitorowanie stanu naszego zdrowia, postępów w treningach czy śledzenie tras naszych aktywności. Jedną z ciekawszych aplikacji dla biegaczy – zarówno profesjonalnych, jak i zupełnych amatorów – może okazać się RunKeeper, który niemal doskonale współgra z większością smartfonów dostępnych na rynku. Aplikacja pochwalić się może ponad 25 milionami użytkowników. Czy warto stać się jednym z nich?

Sama aplikacja jest darmowa – bezpłatna wersja jest jednak dość znacznie ograniczona jeśli chodzi o funkcje. Z płatnego planu możemy natomiast skorzystać w ramach subskrypcji miesięcznej (około 10 dolarów) lub rocznej (około 40 dolarów).

RunKeeper – funkcje i możliwości

RunKeeper to przede wszystkim aplikacja do biegania – śledzi nasz dystans, czas, trasę czy tempo. Nasza aktywność poddana zostaje analizie – otrzymujemy wówczas statystyki i podsumowanie naszego treningu (za pośrednictwem słuchawek otrzymujemy też informacje i wskazówki od wbudowanego asystenta). Do dyspozycji użytkownika oddana została także historia naszych aktywności i możliwość śledzenia progresu. Skorzystać możemy też z różnorodnych planów ćwiczeń i treningów – sami także możemy określać chociażby marszrutę naszego ostatniego biegu jako regularną trasę. Opcji jest naprawdę wiele – niemal wszystko możemy też udostępniać czy nawet transmitować na żywo za pośrednictwem samej aplikacji czy portali społecznościowych (wszystkie opcje dostępne są w płatnej wersji). A wy korzystacie z aplikacji sportowych? A może macie innego faworyta? Czekamy na wasze opinie i komentarze.

Sprawdź również aplikacje Trello i Vika

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO