Zadbaj o bezpieczeństwo

Security Camera CZ – smartfon jako monitoring

Security Camera CZ

Technologia jest dziś wszechobecna i pomaga nam w wielu aspektach codziennego życia. Doskonałym przykładem mogą być tutaj smartfony, które już dawno przestały być jedynie urządzeniami do kontaktu na odległość z bliskimi czy znajomymi. Obecnie za ich pośrednictwem odwiedzimy portale społecznościowe, skorzystamy z serwisów streamingowych czy wykonamy zdjęcia i nagrania wysokiej jakości. Funkcjonalność i możliwości naszych urządzeń dodatkowo rozwijać można dzięki aplikacjom zewnętrznym. Świetnym przykładem jest tutaj program Security Camera CZ, który pozwala zamienić nasz telefon w kamerę monitorującą chociażby pokój dziecięcy czy wejście do mieszkania. Jakie są funkcje i możliwości aplikacji?

Na początku warto zaznaczyć, że aplikacja i wszystkie jej funkcje są zupełnie bezpłatne – może się więc okazać, że Security Camera CZ okaże się świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przepłacać za tego rodzaju zabezpieczenia. Aplikację pobrać można chociażby za pośrednictwem sklepu Google Play.

Security Camera CZ – funkcje i możliwości 

Aplikacja Security Camera CZ pozwala nam zamienić nasz telefon w kamerę monitoringu. Dzięki niej telefon inteligentnie wykryje ruch (przy dużej odporności na fałszywe alarmy). Dzięki aplikacji możemy włączyć alarm po wykryciu ruchu i wyregulować czujność. Aplikacja działa dzięki połączeniu internetowemu – wygodnie można ją połączyć chociażby z domowym Wi-Fi. Na stronie Security Camera CZ w Google Play możemy przeczytać także, że dzięki programowi możemy skorzystać z noktowizora, zoomu, latarki czy możliwości wykonywania zdjęć w momencie, w którym zarejestrowany zostanie ruch (takie obrazy i nagrania mogą być przechowywane na Dysku Google). Kamerami możemy podzielić się z innymi użytkownikami (na przykład z rodziną). Aplikacja  Security Camera CZ wydaje się więc ciekawą opcją dla tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo, mieć oko na dzieci czy zwierzęta domowe. Korzystaliście już z podobnych rozwiązań? A może wolicie bardziej klasyczny monitoring? Czekamy na wasze opinie i komentarze. 

Sprawdź również aplikacje Bolt i Microsoft Viva

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO