Zwiększ swoją skuteczność na Tinderze!

Tinder to aplikacja randkowa, która przebojem weszła na polski rynek kilka lat temu. Dzięki prostemu programowi poznamy ludzi z okolicy i być może znajdziemy miłość. Jak to działa? Wystarczy, że umieścimy w serwisie nasz profil i ustawimy swoje preferencje. Następnie do czynienia będziemy mieli z prostym systemem wyboru – interesujące nas osoby przesuwamy w prawo, a te, które nie przypadły nam do gustu - w lewo. Wystarczy, że wybrana przez nas osoba także przesunie nas w prawo – wówczas stworzymy parę i zyskamy możliwość rozmowy z naszym nowym dopasowaniem. Jak jednak zwiększyć swoje szanse na Tinderze i pokazać się z jak najlepszej strony?

Zadbaj o swój profil

Tinder to przede wszystkim miejsce dla oczu i nie oszukujmy się – większość jego użytkowników ocenia książkę po okładce. To właśnie dlatego warto dokładnie przemyśleć nasz wizerunek w aplikacji. Nasze zdjęcia powinny być starannie dobrane i pokazywać nas zarówno prawdziwy, jak i możliwie najatrakcyjniejszy wizerunek. Zupełnie nie warto dodawać zdjęć, na których widnieje inna osoba – jeśli dojdzie do spotkania od razu zostaniemy skreśleni. Warto od początku do końca być sobą – kreowanie się na kogoś innego szybko zostanie zdemaskowane. Kolejnym elementem profilu jest opis, który przyciągnie wzrok i zainteresuje inne osoby. Może być on zupełnie poważny, żartobliwy lub nawiązujący do naszych cech szczególnych – jeśli szukamy kogoś na poważnie, powinniśmy unikać zaczepek, prowokacji i nachalności. Profil na Tinderze warto połączyć z social mediami – być może z innymi połączą nas wówczas wspólne zainteresowania lub pasje. Pamiętajmy jednak, aby nie wszystkie karty odkrywać od razu – aura pewnej tajemniczości i możliwość wspólnego odkrywania siebie to jedne z najbardziej fascynujących etapów każdego związku. 

Pierwsze pary i rozmowy – jak zacząć znajomość?

Twoje starania przyniosły sukces? Kilka atrakcyjnych osób zostało z Tobą sparowanych? Zastanawiasz się jak zacząć konwersację? Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Najczęściej nowo poznane osoby odrzuca wulgarność, małomówność i nachalność. Postaraj się więc rozpocząć od niezbyt długiej wiadomości, w której pochwalisz profilowe zdjęcie nowo poznanej osoby, zwrócisz uwagę na jej zainteresowania lub pokażesz się od strony interesującego rozmówcy. Dużą część osób przytłacza też konieczność odpowiadania na zbyt dużą liczbę pytań – zwłaszcza gdy zadaje je nieznana osoba. Rozmowę należy więc poprowadzić w kierunku swobodnej wymiany myśli – zbuduje ona nić porozumienia i zaufania. Być może pojawi się też pierwsza chemia i chęć kontynuowania znajomości. Jeśli jednak rozmowa trwa stosunkowo krótko – nie warto wymuszać randki w realnym świecie, nagabywać i wysyłać setek wiadomości. Nie wszyscy na Tinderze szukają partnera do rozmów. 


Nie przejmuj się brakiem odpowiedzi

Niektórzy nie są na Tinderze w celu poznania interesujących ludzi. Niektórzy chcą się po prostu dowartościować, zabić nudę i zwyczajnie poczuć emocje związane z poznawaniem innych ludzi. Nie jest także tajemnicą, że duża część użytkowników aplikacji szuka jedynie seksu bez zobowiązań. Zdarza się także, że na nasze wiadomości dostajemy zdawkową odpowiedź lub nowo sparowana osoba traci nami zainteresowanie. Czy powinniśmy się tym przejmować? Oczywiście, że nie! Poza wyglądem jest jeszcze charakter, temperament i inteligencja – nie każda nowo poznana osoba jest naszą bratnią duszą. Prędzej czy później prawie na pewno trafisz na osobę, która doceni Twoje poczucie humoru i zainteresuje się Twoją osobowością.

Tinder Premium – czy warto?

Aplikacja pozwala na rozszerzenie darmowej wersji do płatnych opcji Plus lub Gold. Ta pierwsza pozwala na nielimitowane polubienia, drugą szansę (cofnięcie wyboru sprzed chwili), 5 superpolubień dziennie (superpolubienie sprawia, że w aplikacji osoby, którą nim obdarujemy, pojawia się adekwatna adnotacja), możliwość lajkowania osób za granicą i boost (sprawia, że częściej pojawiamy się w propozycjach skierowanych do innych osób). Wersja Gold pozwala dodatkowo na podejrzenie osób, które przesunęły nas w prawo. Ceny są bardzo różne – wszystko zależy od zakresu usług, z którego chcemy korzystać. Jest to świetna okazja do pokazania się ludziom i zwiększenia swojej popularności. Jeśli jednak wcześniej odpowiednio nie zadbamy o atrakcyjność naszego profilu, mogą być to pieniądze wyrzucone w błoto. Z Tindera korzystać należy więc rozsądnie – warto też mieć świadomość jego przeznaczenia i różnorodności osób, które korzystają z randkowej aplikacji. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO