Graficzna perełka od Google

Snapseed – upiększaj swoje zdjęcia za pomocą smartfona

Dziś fotografie wysokiej jakości może robić niemal każdy – wszystko dzięki rozwojowi technologicznemu, który sprawił, że w niemal każdym telefonie znajdziemy dziś zaawansowany aparat. Czasem jednak warto nieco wspomóc obiektyw naszego smartfona – z pomocą przychodzą wówczas różnorodne aplikacje, dzięki którym możemy nieco ulepszyć wykonane przez nas zdjęcia – nałożyć odpowiedni filtr, przyciąć, wykadrować, zmienić kolory czy po prostu nanieść poprawki. Jedną z ciekawszych może okazać się Snapseed od Googla, która pomoże zarówno zwykłym użytkownikom, jak i influencerom, którzy muszą dbać o jakoś umieszczanych przez siebie w sieci treści. 

Snapseed

Aplikacja Snapseed to dość uniwersalny i przede wszystkim wszechstronny edytor zdjęć, który opracowany został przez Google. Obsługuje on materiały w formatach  JPG i RAW.  Aplikacja dostępna jest zarówno na iOS, jak i na urządzenia z Androidem.

Snapseed – funkcje i możliwości

Program pozwala przede wszystkim na podstawową obróbkę zdjęć – na przykład za jego pomocą jesteśmy w stanie przyciąć, obrócić i wykadrować zrobione przez nas zdjęcie. Użytkownik może też skorzystać z opcji „Dostosuj”, która automatycznie dobierze kompozycję i kolor. Regulować możemy także kontrast czy balans bieli. Do naszego zdjęcia dodać możemy także zwykły lub stylizowany tekst. Ponadto do dyspozycji użytkowników aplikacji Snapseed oddanych zostało ponad 20 innych narzędzi i efektów, wśród których niemal każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wszystkie style, filtry i inne dodatki można szczegółowo dostosować lub zastosować jedynie na wybranym fragmencie fotografii. Czyni to z aplikacji Snapseed  jedną z ciekawszych propozycji do obróbki grafiki, którą znajdziemy na smartfonach. Skąd pobrać aplikację? Jest ona dostępna w Google Play (Android) czy App Store (iOS). Mieliście już okazję z niej korzystać? Jakie są wasze ulubione aplikacje i programy do obróbki grafiki? 

Szukasz innych przydatnych aplikacji? Sprawdź Uber Eats i AirlyKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO