Bądź na bieżąco

Squid – wiadomości i czasopisma

Squid

W internecie znaleźć dziś można niemal wszystko – na każdym kroku bombardowani jesteśmy informacjami, reklamami, newsami i powiadomieniami o zmieniającym się świecie. Niebagatelną rolę odgrywają w tym smartfony – zaawansowane urządzenia mobilne, dzięki którym możemy łączyć się z internetem z niemal każdego miejsca na świecie. Ich popularność i rozwój sieci sprawiły jednak, że coraz trudniej szybko i wygodnie wyłuskać interesujące nas treści i zagadnienia. Z pomocą przychodzą wówczas aplikacje, które pozwalają nam na pewnego rodzaju filtrowanie treści i wybór tych, które odpowiadają naszym zainteresowaniom. Jedną z nich jest Squid.

Squid to aplikacja działająca w oparciu o licencję freeware, która dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te działające na systemie operacyjnym od Apple.

Squid – funkcje i możliwości

Squid pozwala przede wszystkim na dość spersonalizowany odbiór newsów i informacji z całego świata – możemy w wygodny sposób połączyć ze sobą wiadomości lokalne i globalne. Do dyspozycji użytkownika oddanych zostało ponad 100 różnych kategorii i 40 języków, w których przeglądać możemy najważniejsze artykuły. Użytkownik ma także możliwość ukrycia źródeł, z których nie chce otrzymywać informacji. Oczywiście aplikacja pozwala też na dzielenie się newsami i udostępnianie ich za pośrednictwem chociażby mediów społecznościowych. Co jeszcze oferuje swoim użytkownikom Squid? Za jego pośrednictwem możemy na naszym pulpicie umieścić specjalny widżet, który pozwala nam błyskawicznie zapoznawać się z wybranymi zagadnieniami. Korzystaliście już z aplikacji Squid? A może wolicie produkty konkurencji? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Sprawdź również aplikacje Vika i Telegram

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO