Korzystacie z pomocy?

Stocard – wszystkie karty lojalnościowe w jednej aplikacji

Fotografia poglądowa

Niemal wszystkie sklepy i dyskonty oferują obecnie karty lojalnościowe. Ich nagromadzenie potrafi jednak wypchać nasz portfel i wcale nie jest wygodne. Ciężko też odnaleźć tę właściwą kartę podczas zakupów – zwłaszcza gdy kolejka za nami zaczyna się wydłużać. Obecnie jesteśmy jednak w stanie temu zaradzić i skorzystać chociażby z aplikacji, która pozwoli nam na dodanie i posługiwanie się wszystkimi naszymi kartami lojalnościowymi z poziomu smartfona. Doskonałym wyborem może okazać się aplikacja Stocard, której zaufały miliony użytkowników.

Aplikacja jest zupełnie darmowa i dostępna zarówno na urządzeniach z Androidem (Google Play), jak i na tych zaopatrzonych w system iOS (App Store). 

Stocard – funkcje aplikacji

Stocard to aplikacja, która pozwala nam na zapisanie w telefonie kart lojalnościowych z niemal wszystkich sklepów i usług. Korzystanie z nich nie różni się wówczas zbyt wiele od korzystania z ich fizycznych odpowiedników – nadal możemy gromadzić punkty, wymieniać je na prezenty czy zniżki. Stocard zapewnia także możliwość swobodnego przeglądania ofert, zniżek, ulotek i katalogów produktowych. Świetnie sprawdzi się więc w przypadku zakupoholików, którzy dzięki niej mogą zapolować na prawdziwe okazje. Korzystacie z tej aplikacji? Możecie podzielić się w komentarzach Waszymi spostrzeżeniami.

Czytaj też: Aplikacja I-mobi

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO