Będzie się działo!

Sylwester w telewizji – zapowiedzi występów i imprez

Fotografia poglądowa

Szykuje się iście szampańska Sylwestrowa Noc! Wszystko za sprawą tego, co szykują dla swoich widzów poszczególne stacje telewizyjne. Z pewnością nie zabraknie możliwości wyboru, a każda stacja zadbała o to, aby pojawiła się na ich Sylwestrze nie jedna, a wiele prawdziwych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kogo więc zobaczymy w poszczególnych stacjach na koncertach sylwestrowych? 

Do wyboru macie zarówno TVN, TVP, jak i Polsat. Na co się zdecydujecie? 

Sylwester w TVN

W tym roku, po raz kolejny, Sylwester z TVN odbędzie się na placu Bankowym w Warszawie, a transmisja rozpocznie się o 19:45. Wśród gwiazd znajdą się takie perełki jak Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Szroeder, Kombii, Markowska, Uniatowski, Reni Jusis i Ewelina Lisowska czy Liber. Ale gwiazd będzie znacznie więcej. W dodatku wszystko to będzie dodatkowo okraszone mnóstwem tańca – na scenie pokaz swoich tanecznych umiejętności dadzą tancerze z Egurrola Dance Studio. 

Bożena Janik, producentka imprezy, zapowiada, że dla widzów będzie to niezapomniana noc: 

Na naszych widzów czeka niezapomniana i pełna dobrej energii noc. Tegoroczny Sylwester na Placu Bankowym to będzie barwne, kolorowe show. Wystąpią wspaniali artyści. Usłyszymy przeboje polskie i zagraniczne, a oprawę choreograficzną widowiska stworzy Agustin Egurrola. Wraz z widzami TVN wejdziemy w Nowy Rok tanecznym krokiem i w dobrych humorach 

„Sylwestrowa moc przebojów”

Ta impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a transmisja odbędzie się w Polsacie o godzinie 20. Tutaj pojawią się między innymi Cleo, Feel, Enej, Future Folk, a także After Party, a także Miły Pan. Będzie można posłuchać Ronniego Ferrari, Layzee Fka Mr President, a także Sławomir i Michał Szpak. 

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią również dwie zwycięskie pary, które wyłoni konkurs, który zapowiedziano w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. 


„Sylwester marzeń z Dwójką” 

Tym razem przenosimy się do stolicy Tatr, czyli Zakopanego, gdzie organizuje swój sylwester Telewizja Polska. Chociaż zabawa początkowo miała odbyć się pod Wielką Krokwią, w wyniku protestów, odbędzie się tam, gdzie co roku – na Równi Krupowej. Transmisja dostępna będzie w TVP2. Wśród największych gwiazd znajdą się: Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Gromee, a także Zenon Martyniuk z zespołem Akcent i Thomas Anders & Modern Talking Band. 

Do niedawna wystąpić miała również Margaret, ale zrezygnowała z powodów zdrowotnych . 

Prezentujemy różne gatunki muzyki. Mamy królową popu Marylę Rodowicz, króla disco polo Zenka Martyniuka, młodych twórców jak Viki Gabor. W tym momencie dopinamy jeszcze dwa zespoły, które są absolutnymi ikonami światowej muzyki rozrywkowej. Te niecodzienne połączenia spodobały się naszym widzom. Jestem szczęśliwy, że udało nam się zaspokoić wszystkie gusta, wrażliwości artystyczne i oczekiwania - zapowiedział prezes TVP, Jacek Kurski

Gdzie będziecie oglądać Sylwestra? A może macie inne plany? 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO