Aplikacja dla zabieganych

Taskito – zorganizuj swoje plany i obowiązki

Rozwój technologiczny sprawił, że dziś niemal każdy z nas posługuje się nowoczesnym telefonem komórkowym. Popularne smartfony stały się podstawowym narzędziem komunikacji, pracy, rozrywki i przenośnymi nośnikami multimediów. Nic więc dziwnego, że podręczne urządzenia wypierają też papierowe notatniki, organizery czy kalendarze – wszystko to za sprawą rozmaitych aplikacji, które umożliwiają nam szczegółowe zaplanowanie swojego dnia i przypominanie o najważniejszych sprawach czy obowiązkach. Jednym z takich programów jest Taskito, który na nasz smartfon możemy pobrać zupełnie za darmo (na przykład za pośrednictwem Google Play). 

Taskito

Aplikacja Taskito obsługuje ponad 10 języków i oferuje swoim użytkownikom między innym kilkanaście motywów, różne formy widżetów i pełnoekranowe powiadomienia dla ustawionych przez nas przypomnień.

Taskito – funkcje i możliwości

Na co pozwala nam aplikacja? Przede wszystkim zyskujemy opcję kompleksowego zaplanowania naszego dnia – dzięki przystępnej osi czasu jesteśmy w stanie w kilka chwil zorganizować nasz czas i obowiązki. Mamy także możliwość śledzenia swoich aktualnych postępów i zaimportowania danych z Kalendarza Google – tagi pozwalają natomiast oddzielić przestrzeń osobistą i prywatną. Do dyspozycji użytkownika oddana została także funkcja tworzenia list (na przykład list zakupów czy szablonów list kontrolnych). W ten sposób wygodnie przypomnimy sobie o konieczności podlewania roślin czy treningu. W ten sposób wygodnie jesteśmy w stanie kontrolować nasz biznes, hobby, obowiązki domowe czy regularnie powtarzające się wydarzenia (na przykład czynsz i rachunki). Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie rozstają się ze swoim telefonem. A wy mieliście już okazję korzystać z podobnych rozwiązań? A może macie inne sprawdzone aplikacje? Czekamy na wasze komentarze.

Sprawdź również inne przydatne aplikacje - Telegram i AirDroidKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO