TOP 5 vlogerek makijażowych na polskim YouTubie

Internet, a konkretniej YouTube, to obecnie siedlisko wielu różnych dziedzin – można obejrzeć tam zarówno film edukacyjny, jak i skrajnie patologiczne zachowania. Jest tam niemalże wszystko. Są również vlogerki kosmetyczne, które chętnie dzielą się swoimi poczynaniami w kwestiach makijażu. I to właśnie o nich będziemy dzisiaj mówić. Wybierzemy najsławniejsze, ale jednocześnie jedne z najlepszych, polskich, vlogerek makijażowych. Zapraszamy na nasz ranking – TOP 5 najlepszych vlogerek makijażowych na polskim YouTube.

 

Sprawdź również - Jak zadbać o swoje oczy?

1. Maxineczka

To jedna z vlogerek, która może poszczycić się najdłuższym stażem na polskim YouTube. Założyła swój kanał w 2006 roku, choć z premierą zwlekała jeszcze 5 kolejnych lat. Tak naprawdę nazywa się Joanna Ferdynus – Gołuszko i urodziła się w 1986 roku w Łodzi. Na swoim kanale prezentuje nie tylko makijaże, ale w miarę z rozwojem kanału wprowadziła mnóstwo innych ciekawych serii – testuje kosmetyki, wykonuje różnego rodzaju tematyczne makijaże, a także posiada filmy polegające na odpowiadaniu na pytania od widzów czyli Q&A. Cieszą się one niegasnącą popularnością, ponieważ zawsze znajdą się pytania do gwiazdy makijażowej, która najjaśniej świeci na naszym rodzimym YT.

2. Red Lipstick Monster

Pierwsza kobieta, której udało się zdobyć milion subskrybentów na polskim YouTube. Urodzona w 1986 roku w Elblągu. Naprawdę nazywa się Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Jej poczynania makijażowe na YouTube ogląda ponad 1,3 mln widzów. Pokazuje nie tylko makijaże, ale również to, jak robi paznokcie. Wizażu nauczyła się sama i widać jakie są tego efekty – jeden z najlepszych kanałów o tematyce makijażu w Polsce. Można się od niej wiele nauczyć, a dla największych fanów – polecamy sięgnąć po książki, które udało jej się wydać. Chociaż sama odbiega od kanonów dzisiejszego piękna za sprawą tatuaży, kolczyków i kolorowych włosów, jest najjaśniejszą perełką na polskim YT. Zdecydowanie polecamy tą panią!

 

Sprawdź również - 10 mitów przez które nie masz płaskiego brzucha


3. Agnieszka Grzelak Beauty

Agnieszka Grzelak prowadzi również drugi kanał, na którym umieszcza różnego rodzaju vlogi. Urodziła się w 1989 roku. Jest niezwykle charyzmatyczną, sympatyczną i przyjemną vlogerką, u której na kanale beauty możecie podejrzeć naprawdę niezwykłe makijaże. Jest to jeden z tych kanałów, do których zawsze chętnie się wraca. Nie da się nie lubić Agi, która potrafi przeprowadzić nas przez nawet najtrudniejsze makijaże do cudownego finału. Z pewnością każdy, kto zdecyduje się zajrzeć do Agnieszki – nie pożałuje.

4. Magdalena Pieczonka

Magdalena to perełka wśród tego zestawienia, która kanał ma stosunkowo od niedawna. Na co dzień maluje gwiazdy na czerwony dywan, ale postanowiła podzielić się swoimi umiejętnościami na YouTube, więc założyła kanał. Chętnie maluje tam najróżniejsze gwiazdy, pokazując ich niezwykłe przemiany. Znaleźć można tam m.in. makijaż Zofii Zborowskiej, Natalii Szroeder czy Bety Lenskiej. Chociaż filmy nie pojawiają się bardzo często – warto tam zajrzeć, bo Magdalena Pieczonka jest zdecydowanie najzdolniejszą makijażystką. Jeśli będzie ktoś miał ochotę – zawsze możecie spróbować kosmetyków od Magdaleny.

5. Stylizacje TV

A właściwie Karolina Gołębiewska, bo tak na imię ma twórczyni kanału, prowadzi typowo urodowy kanał na polskim YouTube. Codziennie zaraża wszystkich swoim entuzjazmem, a swojego widza traktuje jak przyjaciółkę, z którą wyszła na kawę. Naprawdę potrafi się rozgadać! Poleca kosmetyki i odrzuca te, które się kompletnie nie nadają. Ma głowę pełną pomysłów i zdecydowanie to po niej widać. Nikt nie przejdzie obok kanału Karoliny obojętnie. Możecie czerpać niesamowitą wiedzę makijażową właśnie od niej. A jeśli komuś zależy na zobaczeniu prywatnego oblicza Karoliny – zapraszamy na kanał, który prowadzi wraz ze swoim mężem, Darkiem, czyli na Hej Łobuzy!

 

Sprawdź również - Najpopularniejsze błędy pielęgnacyjne

 Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO