Ukryj swoją aktywność

Jak włączyć tryb niewidoczny na Messengerze?

Facebookowy Messenger to dziś jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie. Internetowy komunikator dla wielu osób jest podstawowym narzędziem do utrzymywania kontaktu z bliskimi i znajomymi. Posługiwać można się nim także w pracy czy podczas nauki. Czasem jednak aplikacja zabiera nam cenny czas i nie chcemy być rozpraszani. W innym przypadki po prostu nie chcemy, aby znajomi widzieli naszą aktywność. W obu przypadkach możemy przejść na tak zwany tryb niewidoczny, który ukryje naszą aktywność przed innymi. 

Fotografia poglądowa

Pamiętać należy, że po włączeniu trybu niewidocznego stracimy możliwość obserwowania aktywności innych użytkowników. Jak ukryć się przed wścibskimi spojrzeniami znajomych?

Ukrywanie aktywności w Messengerze

Ukrywanie naszej aktywności wygląda bardzo podobnie zarówno w aplikacji mobilnej, jak i desktopowej. W pierwszej kolejności musimy oczywiście zalogować się do naszego konta Facebook, które połączone jest z aplikacją Messenger. Następnie kliknąć należy na miniaturkę naszego zdjęcia, która przeniesie nas do swego rodzaju ustawień profilu. W wersji na komputery należy kliknąć w zakładkę „Preferencje”. To tam znajdziemy możliwość zmiany statusu naszej aktywności.  Jego zmiany dokonać możemy w dowolnym momencie – nie będzie więc problemu z przywróceniem poprzedniego stanu. 

Sprawdź również, jak zmienić datę urodzin i zdjęcie profilowe na Facebooku.



Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO