Smart TV na wyciągnięcie ręki

Xiaomi Mi TV Stick – przenośny odtwarzacz streamingów

Klasyczna telewizja traci dziś nieco na popularności. Ogromna w tym rola internetu i dostępnych za jego pośrednictwem serwisów streamingowych, które walczą dziś o użytkownika atrakcyjnymi i przejrzystymi warunkami abonamentowymi. Korzystać z nich możemy chociażby za pośrednictwem telewizorów z funkcją Smart – nie wszystkie urządzenia ją jednak mają. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się proste urządzenie Xiaomi Mi TV Stick, które do naszego telewizora podpiąć możemy złączem HDMI. Z wyglądu przypomina ono zwykły pendrive – jego możliwości są jednak znacznie większe i gwarantują możliwość oglądania materiałów najwyższej jakości w bardzo wygodny sposób. 

Xiaomi

Cena urządzenia nie powinna odstraszać. W chwili pisania tego artykułu za Xiaomi Mi TV Stick trzeba zapłacić około 140 złotych. W zestawie znajdują się samo urządzenie, zasilacz, pilot oraz przewodnik użytkownika.

Xiaomi Mi TV Stick – funkcje i możliwości

Podłączenie i konfiguracja urządzenia są banalnie proste. Wystarczy podpiąć urządzenie do naszego telewizora i je uruchomić – następnie zostaniemy poproszeni o połączenie go z domowym Wi-Fi. Teraz bez problemu możemy korzystać z serwisów takich jak Netflix, YouTube, Google Chromecast czy Amazon Prime Video. Urządzenie obsługuje Wi-Fi (2.4GHz / 5GHz). I Bluetooth (4.2). Urządzenie jest niewielkie (92,4 mm x 30,2 mm x 15,2 mm) i z łatwością można je przenosić. Urządzenie działa w oparciu o 1 GB pamięci RAM – posiada także wbudowane 8 GB pamięci użytkowej. Całości dopełnia Android TV, która pozwala na wygodne korzystanie i szybkie wyszukiwanie interesujących nas treści. Wszystko to sprawia, że jest to jedno z ciekawszych i tańszych urządzeń na rynku – mieliście już okazję z niego korzystać?

Sprawdź również Xiaomi Mi Band 5 i Xiaomi Mi 11.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO