Jeden z najpopularniejszych modeli

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – solidny sprzęt w niskiej cenie

Xiaomi / materiały promocyjne

Telefony Xiaomi są w naszym kraju niezwykle popularne. Tanie i wydajne urządzenia znalazły tysiące nabywców, którzy ponad markę przekładają stosunek ceny do jakości. Podobny scenariusz spotkał telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro, który zadebiutował w drugiej połowie 2019 roku. Telefon chińskiej firmy to po raz kolejny solidne urządzenie, które śmiało może rywalizować z droższymi modelami konkurencji. Czy jest co go wyróżnia? Czy warto zainwestować swoje pieniądze w ten sprzęt? A przede wszystkim – ile obecnie kosztuje ten telefon? Przekonasz się o tym poniżej.

Sprzedaż Xiaomi Redmi Note 8 Pro rozpoczęła się na dobre 11 października ubiegłego roku. Od tamtej pory telefon zyskał miano jednego z najchętniej wybieranych sprzętów w naszym kraju. 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – dane techniczne i cena

Redmi Note 8 Pro działa na Androidzie 9.0, którego napędza ośmiordzeniowy procesor i 6 GB pamięci ram. Warto wspomnieć o głównym aparacie (64Mpix), który uzupełnia także przedni obiektyw (20 Mpix). Telefon jest odporny na zachlapania i ma wbudowany chociażby dual SIM, czytnik linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy i NFC. Całość pracuje na dość pojemnej baterii (4500 mAh). Wymiary sprzętu to 161.35 x 76.4 x 8.79 mm. Całość opatrzona jest stosunkowo dużym i jasnym wyświetlaczem. Do najczęściej wymienianych mankamentów sprzętu należą wystający aparat (który jest już znakiem rozpoznawczym części modeli Xiaomi) czy jakość obudowy. Telefon dostępny jest w kilku kolorach i w dwóch wariantach, które różnią się ilością wbudowanej pamięci. Tańszy (64 GB wewnętrznej pamięci) kosztuje obecnie około 1000 złotych. Droższy (128 GB wewnętrznej pamięci) to koszt około 1200 zł). Czyni to z Redmi Note 8 Pro jedną z tanich alternatyw dla droższych modeli konkurencji, które wyposażone są w podobne podzespoły.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO